tel: 669 669 325 email: kontakt@psychoterapiarodzinipar.pl

O mnie / Gabinet Psychoterapii Rodzin i Par -Aneta Pielas

O mnie kim jestem

 

Aneta Pielas - jestem psychoterapeutką pracuje w nurcie systemowym i psychodynamicznym z parami, rodzinami oraz w kontakcie indywidualnym. 

 

Ukończyłam 4-letnie całościowe szkolenie z psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestację Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie to dotyczy podejścia systemowego oraz psychodynamicznego, które pozwala na całościowe diagnozowanie problemu zarówno jednej osoby, pary, jak i rodziny oraz przygotowuje do pracy indywidualnej, małżeńskiej i rodzinnej.

Wykształcenie magisterskie uzyskałam na Wydziale Nauk Pedagogicznych  Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jestem Członkiem Nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Obecnie w trakcie procesu przygotowującego do uzyskania certyfikatu PTP.

 

Ponadto ukończyłam kursy i seminaria doskonalące i poszerzające kompetencje m.in.

 • Roczny Kurs z Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej realizowany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii  Psychoanalitycznej dotyczący pracy indywidualnej z pacjentem.
 • Roczny Kurs z Podstaw Psychoterapii Dzieci.
 • Roczny Kurs Psychoterapii Par organizowanym przez Ośrodek Kontrakt w Warszawie poszerzający możliwości pracy i myślenia o parach o nurt psychoanalityczny. 
 • Odbyłam szkolenie do prowadzenia warsztatów Szkoły dla Rodziców i Wychowawców
 • 2 -Letni Kurs Socjoterapii Dzieci i Młodzieży.
 • Od września 2021r. uczestniczę w seminarium superwizyjnym: "Psychoanalityczna psychoterapia par i rodzin"  organizowanym przez Mazowiecko-Świętokrzyskie Koło Naukowe Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

 

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywałam m.in. w Instytucje Psychoterapii MindMed, w Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Caritas, w Wojewódzkim Publicznym Zespole Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym. Obecnie pracuje w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, gdzie prowadzę psychoterapie par i rodzin oraz w gabinecie prywatnym. Swoją prace poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Gabinetu.

 

 • Kontakt

  Gabinet Psychoterapii Rodzin i Par
  Aneta Pielas
  ul. Plac Konstytucji 3 Maja 8a lok. 5 26-600 Radom

  tel.: 669 669 325
   

  czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej